Nechte se hýčkat

Novinka
27.06.2024 (10:31)

Připravili jsme pro Vás letní akci, která potěší nejen krásné ženy co milují krásné víno!

 

Pravidla akce

nákup min. 6 lahví Prosecca = balíček české kosmetiky

Když si zakoupíte minimálně 6 lahví úžasného Prosecca vinařství Conca d'Oro, dle Vašeho libovolného výběru, dostanete od nás zdarma balíček české kosmetiky Hellada. Praktická, kosmetická taštička obsahuje oční odličovač (150 ml), čistící a odličovací mléko (200 ml), a čistící a odličovací pleťovou vodu (200 ml).

Akce platí do 31.8.2024

 

 

Kdo je Hellada?

Hellada s.r.o. je předním, českým výrobcem kosmetických přípravků pro komplexní péči o pokožku celého těla. Založena byla v roce 1920, kdy vstoupila na trh s výrobou mýdla. Už tenkrát sklidila velký úspěch. Po jediném roce se sortiment výroby velmi rozšířil a produkce stoupla. Ulice, na níž se továrna nacházela, byla dokonce pojmenována "U Hellady". Po znárodnění v roce 1948 továrna postupně patřila několika národním i státním podnikům. Tenkrát se její hlavní výrobní náplní stala kosmetika. Koncem roku 1993 byla zprivatizována a jako firma Hellada s.r.o. se opět vrátila na český trh. Byla založena také společnost Hellada SR se sídlem v Bratislavě, která kosmetikou zásobuje i slovenský trh.

Dnes popularita tohoto výrobce na trhu stále stoupá a to především pro výbornou a funkční kvalitu v porovnání s nesrovnatelně dobrou cenou. Sortiment se skládá z téměř 50 výrobků, které jsou neustále inovovány a zlepšovány dle nejnovějších trendů, poznatků a zvyšujících se nároků zákazníka. Mezi výběrem najdete nejen přípravky pro udržení bezproblémové pleti, ale i pro zlepšení té problémové. Výroba se velmi orientuje na přírodní a obnovitelné suroviny. Je tedy ekologicky co jen možno nejvíce korektní a také, žádný z výrobků není testován na zvířatech. Každý stupeň výroby je velmi pečlivě kontrolován. Široký sortiment nabízí pleťovou i tělovou kosmetiku, vody, mléka, krémy, gely, balzámy na rty, peelingy i odličovače. 

 

Nechte se hýčkat